Regionsmesterskap region 4 2020

Gjøvik

21.03.2020

Gjøvik Olympiske Fjellhall

Minner om at det kan bli små justeringer da antall i A-gruppene kan justeres fram til trekningen.

CategorySegment   
Cubs jenter under 13 år Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Cubs jenter over 13 år Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Springs jenter under 14 år Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Springs jenter over 14 år Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Veteran Silver kvinner Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Basic kvinner Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Debs jenter Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Debs A jenter Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Novice jenter Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Novice A jenter Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Junior kvinner Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Juinor A kvinner Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Senior kvinner Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Oppvisningsklassen Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)

Time Schedule

DateTimeCategorySegment
21.03.2020
10:00:00Cubs jenter under 13 årFriløp
11:26:20Cubs jenter over 13 årFriløp
13:02:50Springs jenter under 14 årFriløp
13:21:50Springs jenter over 14 årFriløp
14:30:00Veteran Silver kvinnerFriløp
14:30:00Basic kvinnerFriløp
15:07:50Debs jenterFriløp
15:07:50Debs A jenterFriløp
15:07:20Novice jenterFriløp
15:07:20Novice A jenterFriløp
15:48:20Junior kvinnerFriløp
15:48:20Juinor A kvinnerFriløp
15:48:20Senior kvinnerFriløp
16:21:00OppvisningsklassenFriløp

Back Back to Home Page

Kontakt

Created by ISUCalcFS

Last Update: 18.02.2020 21:07