Norgescup og stevne kunstløp 2019

Bærum

30.11.2019 - 01.12.2019

Bærum Ishall

CategorySegment   
Novice A gutter Entries Result  
KortprogramOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Debs gutter Entries Result  
KortprogramOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Debs A jenter Entries Result  
KortprogramOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Debs jenter Entries Result  
KortprogramOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Basic kvinner Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Cubs jenter u 13 Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Cubs jenter o 13 Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Cubs gutter u 13 Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Springs jenter u 14 Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Springs jenter o 14 Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Springs gutter o 14 Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Oppvisning lørdag Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)
Oppvisning søndag Entries Result  
FriløpOfficials Starting Order / Result Details Time Schedule (pdf)

Time Schedule

DateTimeCategorySegment
30.11.2019
09:00:00Cubs jenter o 13Friløp
10:04:00Cubs jenter u 13Friløp
14:31:30Springs jenter o 14Friløp
15:25:30Debs jenterKortprogram
16:18:50Debs A jenterKortprogram
16:52:20Debs gutterKortprogram
16:52:20Novice A gutterKortprogram
17:21:00Oppvisning lørdagFriløp
01.12.2019
09:00:00Springs jenter u 14Friløp
10:39:00Basic kvinnerFriløp
13:22:30Debs jenterFriløp
14:06:30Debs A jenterFriløp
15:00:00Cubs gutter u 13Friløp
15:00:00Springs gutter o 14Friløp
15:19:30Debs gutterFriløp
15:19:30Novice A gutterFriløp
15:52:30Oppvisning søndagFriløp

Back Back to Home Page

Kontakt

Created by ISUCalcFS

Last Update: 01.12.2019 17:48